Szafy ubraniowe BHP z dodatkowym podziałem komór

Szafy ubraniowe do pomieszczeń socjalnych, szatni, itp. Każda komora szafy wyposażona jest w metalową półkę, drążek i haczyki na ubrania oraz przedzielona jest metalową ścianką z przeznaczeniem na osobne przechowywania odzieży czystej i brudnej.

Do pobrania

Szafy ubraniowe wykonane z najwyższa dbałością o estetykę, trwałość i funkcjonalność. Produkowane z blachy stalowej zabezpieczonej przed korozją, pokryte farbą proszkową poliestrową odporną na promienie UV. Drzwi posiadają otwory wentylacyjne zapewniające cyrkulacje powietrza w szafie. 

Wykonanie:

  • Standard: z blachy czarnej, w kolorze RAL 7035, z zamkiem krzywkowym (jednopunktowe ryglowanie)  lub zamkiem RONIS (dwu lub trzypunktowe ryglowanie). Do każdego zamka dostarczane są dwa kluczyki, liczba kombinacji zamka - 2 tys.
  • Opcjonalnie: z blachy ocynkowanej, w dowolnym kolorze z palety RAL, z innym zamkiem, wg. wymiarów zaproponowanych przez klienta. Na drzwiach, przy użyciu wycinarki laserowej możemy wyciąć dowolny wzór, napis, logo. Opcje wymagają wcześniejszych uzgodnień technicznych i cenowych. 
  szer. [mm] wys.  [mm] głęb.  [mm] wys. półki  [mm]
szafa dwudrzwiowa 800 1800 490 300
szafa trzydrzwiowa 1200 1800 490 300