Firma

Odpowiedzialność społeczna biznesu

Odpowiedzialność społeczna biznesu (z ang. CSR - Corporate Social Responsibility) to filozofia kierowania przedsiębiorstwem na stałe wpisana w naszą strategię rozwoju. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie działalności gospodarczej to nie tylko zwiększanie wartości samej Spółki ale również dbanie o:

  • etykę w biznesie,
  • wspieranie rodzimego biznesu,
  • ochronę środowiska,
  • społeczność, której sami jesteśmy członkiem.

Biznes etyczny

Prowadzimy naszą działalność w sposób jasny i przejrzysty dla kontrahentów i pracowników. Dzięki temu jesteśmy postrzegani jako solidny partner handlowy oraz pracodawca. Jednocześnie dużą wagę przywiązujemy do pełnego spełnienia wymagań prawnych i formalnych - uzyskanie niezbędnych świadectw czy certyfikatów.  W związku z prowadzeniem działalności związanej z ochroną zdrowia i życia, szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość oferowanych wyrobów i usług.


Wspieranie rodzimego biznesu

Jako polski producent min. hydrantów, stawiamy na produkcję z podzespołów czy elementów produkowanych w Polsce. Szeroka gama rodzimych kooperantów i dostawców sprawia, że nasze produkty są produktami polskimi. Dzięki temu wspieramy polską gospodarkę oraz dajemy zatrudnienie ludziom nie tylko w naszej firmie.


Ochrona środowiska

Dbanie o środowisko naturalne jest dla nas niezmiernie istotne. Z myślą o nas i przyszłych pokoleniach dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były jak najbardziej ekologiczne. Innowacyjne podejście sprawia, że nasze wyroby są najmniejsze i najlżejsze na rynku. Ma to niebagatelny wpływ na jak najniższe zużycie stali, farby czy opakowań. Dzięki temu bezpośrednio przyczyniamy się do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska. W firmie prowadzimy recykling wszystkich odpadów poprodukcyjnych, zużywanych opakowań czy podzespołów.


Działalność dobroczynna

Przy prowadzeniu działalności zawsze dużą wagę przywiązujemy do pomocy potrzebującym i poszkodowanym. Nie jesteśmy obojętni na nieszczęścia i ludzkie problemy. Stale wspieramy charytatywnie instytucje, fundacje czy osoby prywatne.

Stale pomagamy radomskiemu stowarzyszeniu Karuzela m.in. przez współfinansowanie zajęć treningu umiejętności.

W ramach jednych z zajęć dzieci odwiedziły Jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu przy ul. Traugutta. Pierwszego dnia dowiedziały się, na czym polega praca strażaków. Z zaciekawieniem oglądały wozy strażackie i sprzęt gaśniczy. Chętni mogli przymierzyć strażackie hełmy. Wielkie wrażenie wywarło (szczególnie na chłopcach) wezwanie do pożaru, które napłynęło podczas naszych zajęć! Wszyscy mogli się przekonać i  zobaczyć na własne oczy, jak sprawnie i szybko działają strażacy...

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1031904416870601.1073741860.117599011634484&type=3

Przedstawienie

Przy bezinteresownej działalności nie zapominamy także o tych, którzy ryzykując własne życie, dbają o nasze bezpieczeństwo: Strażakach. Dziękujemy!