Kontakt

Kontakt z pracownikami

 

ZARZĄD I ADMINISTRACJA

Prezes Zarządu - Marian Kurkowski
tel. 603 766 775, tel./fax 48 363 99 66
e-mail: prezes@supron.pl

Wiceprezes - Dominika Starzomska
tel. 607 629 736, tel./fax 48 363 99 66
e-mail: dominika.starzomska@supron.pl

Wiceprezes - Iwona Piątek-Karaś
tel. 601 705 484, tel./fax 48 362 83 08
e-mail: iwona.karas@supron.pl

Wiceprezes - Grzegorz Starzomski
tel. 691 629 006, tel./fax 48 340 01 65
e-mail: grzegorz.starzomski@supron.pl

Główna Księgowa - Małgorzata Sirak
tel./fax 48 362 83 08
e-mail: malgorzata.sirak@supron.pl

Główny Informatyk, Grafik - Kornel Złotkowski
tel. 691 629 007
e-mail. kornel.zlotkowski@supron.pl


USŁUGI

Kierownik Usług - Cezary Nowacki
tel. 607 929 120, tel./fax 48 363 21 85
e-mail: serwis@supron.pl


PRODUKCJA

Dyrektor produkcji - Paweł Sykut
tel. 691 065 040, tel. 48 340 01 65
e-mail: pawel.sykut@supron.pl

Dyrektor rozwoju produkcji i nowych
uruchomień - Krzysztof Wawrzeńczyk
tel. 603 770 514, tel. 48 340 01 65
e-mail: k.wawrzenczyk@supron.pl


Kierownik montażu - Jacek Burnos
tel./fax 48 340 01 65
e-mail: jacek.burnos@supron.pl

Kierownik kontroli jakości - Radosław Wiśniewski
tel./fax 48 340 01 65
e-mail: radoslaw.wisniewski@supron.pl

 

SPRZEDAŻ

Dyrektor ds. handlu i marketingu - Bartosz Biwojno
tel. 607 629 328, tel./fax 48 363 99 66
e-mail: bartosz.biwojno@supron.pl

Kierownik o/Radom - Karol Stachurski
tel. 607 629 359, tel./fax 48 363 99 65
e-mail: karol.stachurski@supron.pl

Kierownik o/Warszawa - Jarosław Gruell
tel. 603 766 778
e-mail: warszawa@supron.pl

Kierownik o/Poznań - Andrzej Synowiec
tel. 603 766 774
e-mail: poznan@supron.pl

Kierownik o/Gdańsk - Andrzej Pawłowski
tel: 603 770 519
e-mail: gdansk@supron.pl


LOGISTYKA

Kierownik zaopatrzenia - Paweł Starzomski
tel. 607 629 530, tel./fax 48 362 13 35
e-mail: zaopatrzenie@supron.pl

Kierownik magazynu - Paweł Kłos
tel. 601 317 555, tel. 48 340 01 65
e-mail: magazyn@supron.pl